Жилий комплекс

Евро місто

ЖК «Евромісто» – місто в місті, де технологічний прогрес неймовірним чином поєднується із затишком, комфортом і почуттям «дому» для кожного його жителя. Існування комплексу було б неможливим без творчого підходу і бажання створити не просто нові адреси на мапі, а місце для повноцінного і щасливого життя.
Компанія SAVO International врахувала всі реальні та можливі потреби людини: від зручного планування квартир, екологічних матеріалів та упорядкованої території, до розгалуженої інфраструктури, що дозволяє дбати про своє здоров'я та красу, а також організовувати дозвілля не залишаючи меж комплексу.

заселених квартир

2880

площа ділянки , га

3.54

розташування

Вишневе

08136, м. Вишневе (Крюківщина), вул. Жулянська 1А

здача об’єкта

2012

IV квартал

Візуалізація комплексу

Візуалізація комплексу, ніч

Галерея комплексу

ТУТ ПОДБАЛИ ПРО КОЖНУ ДЕТАЛЬ: ВІД БЕЗШУМНИХ ЛІФТІВ, ВИРОБЛЕНИХ КОМПАНІЄЮ ОTIS, І ПАНДУСІВ, ПО ЯКИХ ЗРУЧНО ПІДІЙМАТИСЯ З КОЛЯСКОЮ, ДО СПЕЦІАЛЬНИХ УРН ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВИХОВАНЦЯМИ, АВТОМАТИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ В ПІД'ЇЗДАХ, БЕЗДОГАННО ЧИСТИХ ЗЕЛЕНИХ ЗОН ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК І НАВІТЬ ВЛАСНОЇ МІНІАТЮРНОЇ ЕЙФЕЛЕВОЇ ВЕЖІ.

особливості об’єкта

Дизайн і
проектування

Архітектурна і ландшафтна концепція комплексу «Европейське місто» значно відрізняється від інших забудов подібного типу і є привабливою та комфортною. Доглянутий і красивий благоустрій території створює неперевершене враження комфорту та затишку.

Проєкти ЖК «Евромісто» розроблений з урахуванням індивідуальних уподобань мешканців відповідно до модних тенденцій. Тут подбали про практичний та функціональний екстер'єр, вдале планування квартир, високоякісне зовнішнє оздоблення будинків. Компанія SAVO International втілила унікальну та ексклюзивну концепцію й розробила безпечні інженерні комунікації для усіх майбутніх мешканців житлового комплексу.

Девелопмент

Проєкт, реалізований нами, об’єднує цілий ряд принципів, культуру і стандарти, що створюють комфортну життєдіяльність складного організму – житлового комплексу «Евромісто»:

  • багаторічний міжнародний досвід;
  • власна матеріально-технічна база та архітектурно-проєктний відділ;
  • розвинена внутрішня інфраструктура;
  • ергономічні планування квартир з кожним сантиметром корисної площі;
  • енергоощадні технології та матеріали, що використовуються при будівництві будинків.

Внутрішня
ІНФРАСТРУКТУРА

Житловий комплекс «Евромісто» знаходиться в одному з найбільш перспективних районів передмістя, має вдале географічне розміщення та розвинене транспортне сполучення з Києвом: всього 5-10 хвилин до столиці; 15 хвилин до Севастопольської площі; 15 хвилин до метро «Теремки»; та 30-40 хвилин до Хрещатика.

На цей час в пішій досяжності є все необхідне для комфортного життя, і не відрізняється за кількістю і якістю послуг і товарів від жодного району столиці.

Сервіс та
експлуатація

Загалом на території житлового комплексу «Евромісто» існує понад 70 об’єктів торгівельного, побутового та соціального призначення для комфорту мешканців. Не покидаючи території житлового комплексу мешканці можуть отримати всі соціально-побутові, банківські та поштові послуги, юридичну консультацію, а також придбати все необхідне.

Компанія SAVO International врахувала всі реальні та можливі потреби мешканців та створила власну інфраструктуру у житловому комплексі «Евромісто»:

Розташування об’єкта
на транспорті
до Києва

5-10 хв

до метро «Теремки»

15 хв

до Севастопольської площі

15 хв

до Хрещатика

30-40 хв.