Жилий комплекс

Lucky Homes 2 II

«LUCKY HOMES 2» – це квартири для активного мешканця, який віддає перевагу міському способу життя. Попри те, що всі блага мегаполісу знаходяться буквально за рогом, комплекс оточений зеленими зонами. Район відрізняється винятковим ландшафтним дизайном, а для комфорту мешканців спроєктовані місця для відпочинку та розваг.

загальна площа будівництва, м²

6500

ПІШКИ ДО ЦЕНТРУ, хв.

15

Візуалізація комплексу

Візуалізація комплексу

Візуалізація комплексу

АРХІТЕКТУРА «LUCKY HOMES 2» ПОЄДНУЄ В СОБІ ЕСТЕТИКУ, ТОНКІСТЬ ТА ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ. НЕЗВИЧАЙНІ ЕЛЕМЕНТИ, ТАКІ ЯК ДЕКОРАТИВНІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ КАРНИЗИ, ЩО ОТОЧУЮТЬ ДВА БЛОКИ БУДІВЛІ, ВИДІЛЯЮТЬ ЇЇ З-ПОМІЖ ІНШИХ І НАДАЮТЬ СОЛІДНОГО ВИГЛЯДУ.

особливості об’єкта

ЖИТЛО ЕНЕРГЕТИЧНОГО КЛАСУ А++

«LUCKY HOMES 2» подбав про те, щоб рахунки мешканців будинку були якомога нижчими.

Високий рівень утеплення, товщина стін, якісні матеріали, що використовуються при будівництві – весь пакет рішень гарантує, що конструкція будинку відповідає класу енергетичної ефективності A++: високоякісні вікна, вітрини та теплоізоляція забезпечують низькі експлуатаційні витрати.

15 ХВ. ДО ЦЕНТРУ

Розробляючи проєкт, ми думали про активних городян, які шукають комфортне житло поруч з усіма комунікаціями мегаполісу. "LUCKY HOMES 2" – ідеальний вибір для тих, хто не хоче стояти в заторах та хоче бути у центрі подій.

Розважальні заклади, бізнес-центри, місця для відпочинку та центр міста – все знаходиться в кроковій доступності від «LUCKY HOMES 2». Зручне транспортне сполучення дозволить вам насолодитися ритмом великого міста та відчути справжній дух міського життя.