SAVO international

Про компанію

SAVO INTERNATIONAL – НАДІЙНА ТА ПРОГРЕСИВНА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ, ЯКА ПРАЦЮЄ В УКРАЇНІ ТА НА ЄВРОПЕЙСЬКИХ РИНКАХ ПРОТЯГОМ 16 РОКІВ. НАКОПИЧЕНИЙ ДОСВІД, ВИСОКОКЛАСНІ ФАХІВЦІ З МІЖНАРОДНОЮ СЕРТИФІКАЦІЄЮ, ВИКОРИСТАННЯ ЯКІСНИХ ТА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ВИЗНАННЯ В ПРОФЕСІЙНОМУ СЕРЕДОВИЩІ!

SAVO international якість у дрібницях!

Ми подбали про те, щоб кожний житловий комплекс був максимально автономним та затишним. У проєктах SAVO International передбачені: інтерактивні дитячі майданчики, ресторани, салони краси, спортивні майданчики, зони відпочинку та магазини.

Ми створюємо простір, у якому вам не доведеться турбуватися про побутові дрібниці – ми передбачили кожну деталь.

SAVO International гарантує відповідальний підхід на кожному етапі створення вашої майбутньої домівки!

Наші особливості

Дизайн та
проектування

Професіоналізм та досвід команди SAVO International надають можливість спроєктувати сучасні житлові комплекси багатоповерхових будівель, дотримуючись стандартів стилю та якості. Ми приділяємо особливу увагу оформленню внутрішнього двору та фасаду, застосовуючи при цьому сучасні стилістичні рішення:

  • Практичний та функціональний екстер'єр.
  • Вентильовані фасади, які дозволяють створити комфортний мікроклімат у житлі та забезпечують збереження тепла.
  • Втілення унікальної та ексклюзивної концепції для кожного проєкту.
  • Вдале та зручне планування квартир.
  • Розробка комфортних та безпечних інженерних комунікацій для мешканців.
  • Високоякісне зовнішнє оздоблення.

Девелопмент

Перш ніж розпочати розробку проєктів, наші фахівці детально аналізують потреби клієнта. Створюючи кожен об'єкт, ми виходимо далеко за межі формального підходу до будівництва. Не менше, ніж якість та естетика, для нас важлива затишна атмосфера, безпека та комфорт.

Команда SAVO International – фахівці різних напрямків будівництва, які виконують всі будівельні та супровідні роботи: від підбору майданчика під об'єкт нерухомості, аналізу ефективності, створення концепції проєкту, отримання дозвільної документації до проєктування, здійснення будівництва, просування, реалізації та подальшої експлуатації.

Будівництво та
оздоблення

SAVO International – це інноваційний дизайн, сучасний підхід до планування, якісні будівельні матеріали та інноваційні технології будівництва.

Ми створюємо проєкти, які відповідають сучасним потребам людини та поєднують у собі продуману концепцію забудови території та розвинену інфраструктуру.

Сервіс та
експлуатація

Під час роботи з проектом, ми не тільки будуємо житло, але забезпечуємо життя всього комплексу. Благоустрій території, послуги ЖКГ, охорона і безпека, сфера дозвілля і розваг - SAVO International дбає про кожен аспект вашого комфортного життя.

Компанією побудовано

320000

320000

активній стадії будівництва

52000

SAVO International виконує повний цикл робіт – від початкового аналізу земельної ділянки та маркетингових досліджень до введення в експлуатацію, оформлення внутрішніх приміщень та управління будівлею.

квартир вже знайшли своїх господарів

3920

НАШІ ПРІОРИТЕТИ – ЦЕ СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, ВИХОВАННЯ ЗДОРОВОГО ПОКОЛІННЯ, ПОВАГА ДО СЕБЕ ТА НАВКОЛИШНІХ. МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ, КОМФОРТ ЗА ЯКІСНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ КОЖНОГО МЕШКАНЦЯ!

SAVO INTERNATIONAL – ПРОЄКТИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВИМОГАМ СУЧАСНОЇ РОДИНИ!

SAVO International – це:

КОМПАНІЯ, ЯКА ПРАГНЕ СТАТИ ПРОВІДНОЮ В УКРАЇНІ ТА ЗАДАВАТИ СТАНДАРТИ В ГАЛУЗІ ДЕВЕЛОПМЕНТУ

SAVO International – це:

ЯКІСТЬ У ДРІБНИЦЯХ

SAVO International – це:

КОМАНДА ФАХІВЦІВ З ПРОФІЛЬНИМИ КОМПЕТЕНЦІЯМИ ТА МІЖНАРОДНОЮ СЕРТИФІКАЦІЄЮ