Жилий комплекс

Lucky Homes

ЖК Lucky Home – це комплекс, який вміщає у собі все необхідне для комфортного, екологічного та затишного життя: близькість до центру, енергоефективні та теплопровідні екоматеріали, стильні архітектурні рішення та зелені насадження на території комплексу.
Всі деталі комплексу ретельно продумані: сучасна система вентиляції, альтернативне джерело опалення, натуральні матеріали обробки, неймовірні краєвиди з вікна, доступність до історичної частини Вільнюса.
Грамотне зонування території забезпечує необхідний для міського життя комфорт, а раціональне та сучасне планування квартир задовольнить смаки навіть найвибагливіших клієнтів.

загальна площа забудови, м²

8953

Введення в експлуатацію

2021

Розташування

Gerosios Vilties g. 27, Vilnius

Галерея комплексу

Галерея комплексу

Галерея комплексу

Галерея комплексу

МИ ЗНАЄМО, ЩО ДЛЯ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ ВАЖЛИВО ПУСТИТИ КОРІННЯ, ВИБРАТИ НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ ДЛЯ СВОГО СІМЕЙНОГО ГНІЗДА. LUCKY HOMES – ЦЕ ЗАТИШОК, БЕЗПЕКА, ЕЛЕГАНТНА АРХІТЕКТУРА ТА ЧУДОВА ІНФРАСТРУКТУРА. КОМПЛЕКС ДОБРЕ ВПИСУЄТЬСЯ В АНСАМБЛЬ РАЙОНУ, ЩО ВИРАЗНО І ДИНАМІЧНО ЗМІНЮЄТЬСЯ.

особливості об’єкта

СТИЛЬНЕ ТА АРХІТЕКТУРНЕ РІШЕННЯ

Архітектура комплексу LUCKY HOMES виконана в скандинавському стилі: масивні панорамні вікна створюють відчуття легкості та простору, оздоблення фасаду виконане цегляною кладкою.

Концепція дизайну наповнена світлом та повітрям, її відрізняє природність та легкість. І це невипадково – скандинавський стиль уособлює гармонію людини з природою та базується на екоматеріалах, світлій колірній палітрі та великій кількості світла.

Безпека

Ви можете бути впевнені у безпеці майна та своєї родини – LUCKY HOMES відповідає за спокій кожного мешканця!

Цілодобове відеоспостереження, охорона критих паркомісць та електронні ключі запорука надійності Для LUCKY HOMES безпека мешканців – це не перевага, а базова потреба, яку ми дбаємо в першу чергу!