Стоматологічна клініка Primedent

Один з інвест-проектів компанії SAVO Group – стоматологічна клініка Primedent. Ми створювали її у відповідності з сучасними розробками і досягненнями у світовій стоматології, щоб кожен житель нашого комплексу мав можливість отримати максимально якісний сервіс. За основу фахівці SAVO Group взяли найкраще від лідерів США і Західної Європи. Компанія імплементувала досвід сучасних клінік у створення першокласної стоматології.

Кожен лікар в Primedent – професіонал у своїй сфері:

  • ортодонтія – виправлення прикусу
  • ендодонтія – лікування каналів
  • терапія – лікування карієсу
  • парадонтологія – лікування ясен
  • естетична стоматологія – реставрація і протезування

Безболісне, безпечне і професійне лікування захворювань зубів і ясен. Сучасне обладнання, фахівці з міжнародним досвідом і високі вимоги до безпеки і комфорту лікування – тут забувається страх перед стоматологом. Особливий підхід до маленьких пацієнтів дозволяє проводити лікування без зайвого стресу для дитини.

Доктора клініки – профільні фахівці. Вони не зупиняються на вже досягнутому і продовжують навчатися, аби йти в ногу з сучасними технологіями і застосовувати нові навички в своїй роботі. Завдяки SAVO Group, співробітники Primedent регулярно відвідують профільні семінари і знаходяться в постійному розвитку.

Така спеціалізація дозволяє розглянути проблему кожного пацієнта в комплексі. За запитом головного лікаря, будь-яке питання може бути винесено на консиліум, де жодна деталь не залишиться без професійного уваги. Індивідуальний підхід до клієнта і його потреб – пріоритетна практика SAVO Group, яку компанія впроваджує у всіх сферах своєї діяльності.

У Primedent використовується обладнання останнього покоління з Німеччини і США. У тому числі апарат електронної анестезії STA, цифровий HD візіограф, автоклави для стерилізації інструментів Melag Vacuclav PRO і FONA DAC Universal і високоточний мікроскоп Carl Zeiss.

Меню