Салон краси Yellow

SAVO Group піклується не тільки про комфорт, а й про те, щоб у жителів наших комплексів завжди був доступ до звичних для сучасної людини зручностей. Тому в ЖК «Европейське місто» була створена студія краси Yellow. За основу тут взята модель якісного, бездоганного обслуговування, надання повного спектру послуг з удосконалення зовнішності. У планах – розвивати такий підхід у нових житлових комплексах SAVO Group.

Головні принципи Yellow:

  • Безпека – кожен інструмент після чистки і дезінфекції поміщають в індивідуальну герметичну упаковку.
  • Найсучасніше обладнання та тільки якісна сертифікована косметика
  • Гарантійний талон на послуги, щоб кожен гість залишився задоволеним
  • Професійна команда майстрів, яка завжди в курсі останніх новинок у сфері краси

Yellow – світ краси, де до кожного клієнта ставляться з любов’ю і турботою. Бездоганні стрижки, фарбування і нігтьовий сервіс, делікатний догляд за обличчям і тілом – тут працює по-справжньому професійний колектив майстрів.

Якісні матеріали, інструменти та апарати світових брендів США і Європи, що пройшли міжнародну сертифікацію, дозволяють досягти максимально якісних результатів, а навички та досвід персоналу втілюють в життя найкреативніші ідеї.

У Yellow піклуються про здоров’я і безпеку клієнтів: усі інструменти, робочі поверхні і приміщення проходять ретельну дезінфекцію і грамотну стерилізацію.

Меню