Фітнес клуб Euro Gym

Комфорт, безпека і домашня, затишна атмосфера – це критерії житлового комплексу, яким проекти SAVO Group відповідають апріорі. Тому компанія просувається далі і піклується про те, щоб задовольнити навіть найвибагливіші запити. Фітнес-клуб – невід’ємна частина здорового способу життя, на який і орієнтовані основні цінності компанії.

Euro Gym – це:

  • Сучасний зал, обладнаний тренажерами провідних світових виробників.
  • Групові та індивідуальні програми для різних вікових груп і рівнів підготовки: від немовлят до клієнтів 50+
  • Інтерактивна дитяча зона для творчих і спортивних занять для малюків
    від 3-х місяців до підлітків 13 років.
  • Програма з плавання «Мама + я» для малюків від 3-х місяців.
  • SPA зона з хамамом, фінською сауною і масажним кабінетом.
  • Фітнес-бар.
  • Персональний тренінг з досвідченими інструкторами.

Спортивно-оздоровчий комплекс для всієї родини Euro Gym – ідеальне місце для самовдосконалення й досягнення цілей. Понад 4200 клієнтів вже відкрили для себе силу здорового способу життя.

Наші тренери – досвідчені спортсмени, які продовжують завойовувати призові місця на змаганнях і впевнено ведуть до нових перемог своїх підопічних. Крім того, компанія SAVO Group сприяє їхньому професійному росту. Кожен співробітник Euro Gym регулярно відвідує профільні конференції і вдосконалюється у своїй сфері.

Але SAVO Group не зупиняється на вже досягнутому. Ми стежимо за світовими новинками в фітнес-сфері й готові впроваджувати нові підходи.

Під кураторством фітнес-клубу Euro Gym і завдяки спонсорській підтримці компанії SAVO Group у житловому комплексі «Европейське місто» тренується дитяча футбольна команда.

Студія єдиноборств для самостійних тренувань або вивчення бойових мистецтв під керівництвом досвідчених тренерів. Аква-зона для занять аквааеробікою, тренувань для майбутніх мам, клієнтів старшої вікової категорії та особливі програми для найменших. OUTDOOR-програми на свіжому повітрі в літній період.

Меню