Дитячий садок Clever kids

Clever Kids – мережа навчально-виховних комплексів у складі приватного дитячого садка і початкової школи Clever Kids на Оболоні, а також еко-школи та саду Clever Kids в елітному заміському комплексі Riviera Villas.
 Система навчання в Clever Kids побудована на синтезі кращих світових практик в сфері раннього розвитку, включаючи педагогіку Марії Монтессорі, систему прикладного навчання STEAM (Science · Technology · Engineering · Art · Math). Персоналізоване навчання з індивідуальним навчальним планом для кожної дитини грунтується так само на принципах позитивного виховання і враховує рівень розвитку емоційного інтелекту учнів.

Садок «Clever Kids» – це:

  • Власна будівля і закрита територія.
  • П’ятиразовий режим харчування. Можливість вибрати різні дієти.
  • Здоровий і повноцінний сон на екологічно чистих матеріалах при оптимальній температурі повітря з додатковим зволоженням.
  • Медичне спостереження. Щоранковий огляд дітей. Щомісячна консультація лікаря з медичного центру Медиком.
  • Безпека. Постійне відеоспостереження. Вхід на територію можливий тільки за іменними електронними картками.

Навчання проходить в позитивній, надихає середовищі, яка стимулює пізнавальну активність у дитини і викликає інтерес до вивчення навколишнього світу.
 Діти вчаться в різновікових класах без поділу на дорослих і маленьких, слабких і сильних. Діти спільно вирішують завдання, розвиваючи в собі здатність працювати в колективі, приймати самостійні рішення і ефективно комунікувати з іншими дітьми.
 Позакласні студії Clever Kids допомагаю дітям розкривати нові таланти і економити час і сили, зазвичай витрачені на дорогу, адже все що потрібно для всебічного розвитку дитини вже зібрано під одним дахом.
 Навчально-виховні комплекси Clever Kids працюють на підставі державної ліцензії. Молодші школярі можуть продовжити навчання в будь-якому іншому загальноосвітньому закладі України або за кордоном.

Меню